Toptracer is een prima hulpmiddel om uw spel gecontroleerd te verbeteren, maar het is bij uitstek ook geschikt om gezellig met vrienden de traditionele bowlingavond te vervangen.
In 2025 willen we met vier “Happy Fridays” vooral inzetten op fun. Onze doelstelling is om het weekend leuk in te zetten door met vrienden, onder het genot van een drankje en een hapje, een balletje te slaan op Toptracer.
De deelnemers kunnen kiezen of ze tegen elkaar een wedstrijdje willen spelen op Toptracer of er een gewone leuke trainingsavond van willen maken met gratis tips en tricks van een ervaren instructeur.
We zullen hierbij telkens werken rond een “thema” en starten om 19:00 uur:
• 18 april : Kaas en wijnavond
• 20 juni: Summer cocktail avond
• 22 augustus: Beer tasting
• 17 oktober: Jenever avond
Voor extra sfeer en gezelligheid zal er een DJ aanwezig zijn, die op deze 4 avonden zorgt voor aangepaste sfeermuziek en verlichting. Bovendien verloten we per avond een mooie aanwezigheidsprijs in thema.